Leírás és Paraméterek
A KNIPEX TwinForce® 180 mm-es oldalcsípőfogó a márka csúcskategóriás modellje a nagy vágási teljesítményt igénylő felhasználók számára. A szabadalmaztatott, nagy áttételű erőmechanikának köszönhetően akár a keményebb huzalok is meglepő könnyedséggel vághatók, mindemellett kiváló ergonómiát és kényelmet kínál a hosszabb munkák során is.
A többkomponensű markolat biztos fogást nyújt, míg a polírozott fej és fekete atramentált test tartósságot és rozsdaállóságot garantál. Ideális választás ipari, villanyszerelési és szerelési munkákhoz, ahol a megbízható vágóerő elengedhetetlen.
| Márka | KNIPEX |
| Cikkszám | 73 72 180 |
| EAN | 4003773074779 |
| Hossz | 180 mm |
| Súly | 280 g |
| Méretek | 180 x 53 x 22 mm |
| Szabvány | DIN ISO 5749 |
| Fej | polírozott |
| Fogótest | fekete atramentált |
| Markolat | többkomponensű burkolattal |
| Vágási kapacitás | |
| Lágy huzal | Ø 5 mm |
| Középkemény huzal | Ø 4,6 mm |
| Lágy huzal (más megadásban) | Ø 3,2 mm |
| Zongorahúr | Ø 3,0 mm |
| REACH kompatibilis | igen (nem tartalmaz SVHC-t) |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |