Leírás és Paraméterek
A KNIPEX CoBolt® 71 22 200 kompakt csapszegvágó egy erős, mégis könnyen kezelhető szerszám, amelyet kifejezetten nagy vágási teljesítményre terveztek. A karcsú kialakítás és az ergonomikus, többkomponensű markolat biztosítja a kényelmes és pontos használatot.
A kiváló minőségű acélból készült vágóél alkalmas különféle huzalok, csapszegek és zongorahúrok vágására – akár 6 mm-es lágy huzalig vagy 3,6 mm-es zongorahúrig. Strapabíró fekete atramentált fejjel és polírozott éllel.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | CoBolt® kompakt csapszegvágó |
| Cikkszám | 71 22 200 |
| EAN | 4003773066873 |
| Hossz | 200 mm |
| Súly | 375 g |
| Méretek | 200 × 62 × 24 mm |
| Fej | fekete atramentált |
| Markolat | karcsú, többkomponensű burkolattal |
| Vágási kapacitás | |
| Lágy huzal | Ø 6 mm |
| Közepesen kemény huzal | Ø 5,2 mm |
| Kemény huzal | Ø 4 mm |
| Zongorahúr | Ø 3,6 mm |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |