Leírás és Paraméterek
A KNIPEX CoBolt® 71 12 200 modell egy masszív, kompakt csapszegvágó, amelyet kimagasló vágási teljesítményre terveztek. A black atramentized pofák tartósak és korrózióállók, a karcsú, többkomponensű burkolatú nyél pedig biztosítja a kényelmes és csúszásmentes fogást.
A speciális áttételmechanizmus akár 6 mm-es lágy huzalt, 5,2 mm-es középkemény huzalt, valamint 3,6 mm átmérőjű zongorahúrt is képes könnyedén átvágni. Ideális választás műhelyekbe, ipari karbantartáshoz, elektromos szereléshez és acél alkatrészek feldolgozásához.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | 71 12 200 |
| Cikkszám | 7112200 |
| Gyártói cikkszám | 71 12 200 |
| EAN | 4003773066859 |
| Hossz | 200 mm |
| Súly | 375 g |
| Méret | 200 × 62 × 24 mm |
| Pofakialakítás | black atramentized |
| Markolat | Karcsú, többkomponensű burkolat |
| Lágy huzal vágási kapacitás | Ø 6,0 mm |
| Középkemény huzal | Ø 5,2 mm |
| Kemény huzal | Ø 4,0 mm |
| Zongorahúr | Ø 3,6 mm |
| RoHS kompatibilitás | nem alkalmazható |