Leírás és Paraméterek
A KNIPEX Cobra® XL 87 01 400 víz- és csőfogó különösen nagy munkadarabok megfogására készült. A 400 mm-es hossz és a 90 mm-es csőkapacitás révén ideális választás csőszerelők, ipari karbantartók és épületgépészek számára.
A fogó 27 állítási fokozattal rendelkezik, így gyorsan és pontosan illeszthető a munkadarabra. A szürkére foszfátozott felület, polírozott fej, valamint a csúszásmentes markolat hosszú élettartamot és kényelmes használatot biztosít.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | 87 01 400 |
| Cikkszám | 8701400 |
| Gyártói cikkszám | 87 01 400 |
| EAN | 4003773005636 |
| Hossz | 400 mm |
| Súly | 1 190 g |
| Méret | 400 × 75 × 22 mm |
| Pofafelület | Szürkére foszfátozott |
| Fej | Polírozott |
| Markolat | Csúszásmentes műanyag |
| Állítási fokozatok | 27 |
| Kulcsnyílás méret | max. 95 mm |
| Csőkapacitás | max. Ø 90 mm / 3 1/2" |
| Szabvány | DIN ISO 8976 |
| REACH kompatibilitás | Nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilitás | Nem alkalmazható |