Leírás és Paraméterek
A KNIPEX Cobra® XXL 87 01 560 vízpumpa-fogó kategóriájának legnagyobb méretű tagja, amely kifejezetten ipari és nagy terhelésű munkákhoz lett tervezve. A 560 mm hosszúság és a 115 mm-es csőkapacitás páratlan erőt és fogókapacitást biztosít.
A fogó szürkére foszfátozott pofával, polírozott fejjel és csúszásmentes markolattal rendelkezik. A 20 állítási pozíció lehetővé teszi az optimális beállítást minden munkadarabhoz. Strapabíró, DIN ISO 8976 szabvány szerint gyártott szerszám, amely nélkülözhetetlen a professzionális szereléshez.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | 87 01 560 |
| Cikkszám | 8701560 |
| Gyártói cikkszám | 87 01 560 |
| EAN | 4003773044321 |
| Hossz | 560 mm |
| Súly | 2 780 g |
| Méret | 560 × 103 × 29 mm |
| Pofafelület | Szürkére foszfátozott |
| Fej | Polírozott |
| Markolat | Csúszásmentes műanyag |
| Állítási fokozatok | 20 |
| Kulcsnyílás méret | max. 120 mm |
| Csőkapacitás | max. Ø 115 mm / 4 1/2" |
| Szabvány | DIN ISO 8976 |
| REACH kompatibilitás | Nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilitás | Nem alkalmazható |