Milwaukee M18FIW2F12-502X akkus légkalapács
Menny.:db
Menny.:db
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Milwaukee
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Leírás és Paraméterek
A gép 881 Nm rögzítőnyomatékra és 745 Nm oldónyomatékra képes, miközben súlya mindössze 2,3 kg, így ideális nehezen hozzáférhető helyeken végzett munkákhoz.
• Feszültség 18 V (M18 rendszer)
• Motor POWERSTATE™ szénkefe nélküli
• Max. nyomaték 881 Nm
• Oldónyomaték 745 Nm