Leírás és Paraméterek
A Milwaukee M18 FDD3-0X fúrócsavarozó a legújabb FUEL™ technológiát alkalmazza, amely a POWERSTATE™ szénkefe nélküli motor, a REDLINK PLUS™ elektronika és a REDLITHIUM™ akkumulátor-technológia kombinációjával a kategória egyik legerősebb és leghatékonyabb fúrócsavarozójává teszi.
A mindössze 165 mm hosszúságú géptest rendkívül kompakt, mégis akár 158 Nm nyomatékot képes leadni, így ideális szűk helyeken végzett munkákhoz is. A masszív 13 mm-es fém tokmány precíz szerszámrögzítést biztosít, a LED munkafény pedig megvilágítja a nehezen látható munkaterületeket.
A 0X kivitel praktikus HD szállítókofferrel érkezik, akkumulátor és töltő nélkül.
| • Feszültség | 18 V |
| • Motor típusa | szénkefe nélküli (POWERSTATE™) |
| • Maximális nyomaték | 158 Nm |
| • Sebességfokozatok | 2 |
| • Tokmány méret | 13 mm, fém |
| • Hossz | 165 mm |
| • LED munkafény | igen |
| • Elektronika | REDLINK PLUS™ védelem |
| • Kompatibilitás | Milwaukee M18 akkumulátorok |
| • Koffer | HD koffer (0X kivitel) |
| • Akkumulátor és töltő | nem tartozék |
| • Súly | kb. 1,7 kg |