Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 82 01 200 TwinGrip® egyedülálló fogó, amely homlok- és oldalharapó funkciót egyesít egy szerszámban. Ideális választás szoros, nehezen hozzáférhető helyeken történő munkavégzéshez. A különleges fogas kialakítás és a 5 fokozatú állítási lehetőség lehetővé teszi a maximális fogóerőt, még sérült vagy kopott csavarokon is.
A csúszásmentes markolat biztosítja a kényelmes és biztonságos használatot, míg a szürkére foszfátozott és polírozott fej hosszú élettartamot garantál. Kompakt méretének (200 mm) köszönhetően könnyen kezelhető szűk helyeken is.
| Márka | KNIPEX |
| Terméknév | TwinGrip® kombinált fogó |
| Cikkszám | 8201200 |
| Gyártói cikkszám | 82 01 200 |
| EAN | 4003773087243 |
| Fogófej | szürkére foszfátozott, polírozott |
| Markolat | csúszásmentes műanyag |
| Súly | 236 g |
| Méretek | 200 × 45 × 15 mm |
| Állítási fokozatok | 5 |
| Fogási tartomány (csövek) | Ø 4–22 mm (0 5/32–0 7/8 coll) |
| Fogási tartomány (anyák) | 4–22 mm (0 5/32–0 7/8 coll) |
| REACH kompatibilitás | Nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilitás | Nem alkalmazható |