Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 03 06 160 típusú szigetelt kombinált fogó tökéletes választás minden szakember számára, aki biztonságosan szeretne dolgozni elektromos rendszereken. A 160 mm hosszúságú eszköz ergonomikus, többkomponensű, VDE-minősített markolattal rendelkezik, amely 1000 V-ig biztosít védelmet. Krómozott fej és fazettás vágóél jellemzi, így középkemény (Ø 3,1 mm), lágy (Ø 2,0 mm) huzalok és többvezetékes rézkábelek (max. Ø 10 mm / 16 mm²) vágására is alkalmas.
| Teljes hossz | 160 mm |
| Súly | 228 g |
| Felület | Krómozott |
| Vágási kapacitás középkemény huzalhoz | Ø 3,1 mm |
| Vágási kapacitás lágy huzalhoz | Ø 2,0 mm |
| Vágási kapacitás rézkábelnél | Ø 10,0 mm / 16 mm² |
| Szabvány | DIN ISO 5746, DIN EN 60900, IEC 60900 |
| VDE engedéllyel | Igen |
| Markolat | Többkomponensű, szigetelt |