Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 25 02 160 rádiófogó egy sokoldalú és precíz kéziszerszám, amelyet különösen elektronikai és szerelési munkákhoz terveztek. A fél-kerek csőrű kialakítás lehetővé teszi a pontos hajlítást, tartást és megfogást – ideális például szűk helyeken végzett munkákhoz.
A beépített vágóél segítségével egyszerűen elvághatók a középkemény huzalok (Ø 2,5 mm) és lágy huzalok (Ø 1,6 mm). A black atramentized (fekete oxidált) test és a polírozott fej tartós kialakítást garantál, míg a kényelmes fogantyúk csökkentik a kéz fáradását.
Ez a kompakt méretű fogó ideális választás műszerészeknek, villanyszerelőknek és hobbi barkácsolóknak egyaránt.
| Márka | KNIPEX |
| Termék | Fél-kerek csőrű rádiófogó vágóéllel |
| Cikkszám | 2502160 |
| Gyártói cikkszám | 25 02 160 |
| EAN | 4003773023166 |
| Kivitel | black atramentized, polírozott fej |
| Markolat | kényelmes fogantyúk |
| Súly | 166 g |
| Méret | 160 × 56 × 18 mm |
| Szabvány | DIN ISO 5745 |
| Vágási kapacitás | |
| Középkemény huzal | Ø 2,5 mm |
| Lágy huzal | Ø 1,6 mm |
| Pofa hossza | 50,0 mm |
| Pofa vastagság | 9,0 mm |
| Csúcs szélessége | 3,0 mm |
| REACH kompatibilis | nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |