Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 72 11 160 oldalcsípőfogó műanyaghoz ideális választás minden olyan felhasználó számára, aki precíz és tiszta vágást szeretne műanyag alkatrészeken, kábelkötegeken vagy egyéb nem fémes anyagokon. A polírozott fej hosszú távú használatra is kiváló, míg a műanyag bevonatú nyél stabil és kényelmes fogást biztosít.
Könnyű, mindössze 156 g súlyú kialakítása révén a fogó hosszabb munkafolyamatok során is jól kezelhető, csökkentve a kéz fáradását. A pontos pofakialakítás tiszta vágási felületet eredményez anélkül, hogy a munkadarabot megsértené.
| Márka | KNIPEX |
| Cikkszám | 72 11 160 |
| EAN | 4003773046813 |
| Hossz | 160 mm |
| Súly | 156 g |
| Méretek | 160 x 75 x 15 mm |
| Fej | polírozott |
| Markolat | műanyaggal bevonva |
| Alkalmazási terület | műanyag vágása |
| REACH kompatibilis | igen (nem tartalmaz SVHC-t) |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |