Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 72 02 125 oldalcsípőfogó ideális műanyag alkatrészek, kábelkötegelők, szerelési maradványok gyors és tiszta eltávolításához. A 125 mm-es kompakt méret és a precízen köszörült él garantálja a pontos vágást még szűk helyeken is.
A polírozott fej esztétikus és tartós, míg a többkomponensű, kényelmes fogantyú biztonságos fogást nyújt hosszabb használat során is. Kiváló választás elektromos szerelők, modellépítők, precíziós munkák végzői számára.
| Márka | KNIPEX |
| Cikkszám | 72 02 125 |
| EAN | 4003773044215 |
| Hossz | 125 mm |
| Súly | 109 g |
| Méretek | 125 x 59 x 19 mm |
| Fej | polírozott |
| Markolat | többkomponensű burkolattal |
| Alkalmazás | műanyagok precíziós vágása |
| REACH kompatibilis | nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |