Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 70 02 160 oldalcsípőfogó ideális választás mindennapi vágási feladatokhoz a villamossági, műszerészeti és szerelési munkák során. A kiváló minőségű acélból készült fej pontos vágásokat tesz lehetővé, legyen szó középkemény vagy lágy huzalról.
A fekete atramentált test korrózióálló, a polírozott fej pedig garantálja a hosszú élettartamot és a precizitást. A kényelmes, ergonomikus markolat csúszásmentes használatot biztosít, így a fogó ideális a folyamatos munkavégzéshez is.
| Márka | KNIPEX |
| Cikkszám | 70 02 160 |
| EAN | 4003773034032 |
| Hossz | 160 mm |
| Súly | 206 g |
| Méretek | 160 x 55 x 21 mm |
| Fogótest | fekete atramentált |
| Fej | polírozott |
| Markolat | kényelmes fogantyú |
| Szabvány | DIN ISO 5749 |
| Vágási kapacitás | |
| Középkemény huzal | Ø 3,0 mm |
| Lágy huzal | Ø 2,0 mm |
| REACH kompatibilis | igen (nem tartalmaz SVHC-t) |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |