Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 03 02 180 kombinált fogó megbízható és sokoldalú szerszám ipari és otthoni használatra egyaránt. A fazettás vágóél kiváló vágási teljesítményt nyújt közepesen kemény és lágy huzalok, valamint többvezetékes rézkábelek esetén.
A fogó fekete atramentált és polírozott felülete tartós és ellenáll a korróziónak. A kényelmes, csúszásmentes markolat pedig biztos fogást nyújt még hosszabb munkavégzés során is.
| Márka | KNIPEX |
| Termék | Kombinált fogó fazettás vágóéllel |
| Cikkszám | 03 02 180 |
| EAN | 4003773023197 |
| Méret | 180 mm |
| Súly | 254 g |
| Méretek | 180 × 52 × 21 mm |
| Pliers | fekete atramentált |
| Head | polírozott |
| Markolat | kényelmes fogantyúkkal |
| Vágási kapacitás | |
| Közepesen kemény huzal | Ø 3,4 mm |
| Lágy huzal | Ø 2,2 mm |
| Többvezetékes CU-kábel | Ø 12,0 mm / 16 mm² |
| Szabvány | DIN ISO 5746 |
| REACH kompatibilis | nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |