Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 00 11 03 kapcsolószekrény kulcs egy kompakt, sokoldalú szerszám, amelyet ipari és műszaki karbantartók számára terveztek. A kulcs kialakítása lehetővé teszi kapcsolószekrények, elektromos rendszerek, gáz-, víz- és fűtésrendszerek hozzáférési pontjainak nyitását.
A robusztus és könnyű, csak 88 gramm súlyú eszköz 76 mm hosszúságú, és többféle profillal van ellátva, beleértve:
-
Kéttollú zárakhoz: 3–5 mm
-
Négyszög profilhoz: 5,0 / 6,0 / 7,0–8,0 mm
-
Háromélű zárakhoz: 7,0 / 8,0–9,0 mm
Ez a praktikus szerszám kiválóan alkalmas kapcsolószekrények és műszaki berendezések karbantartására – akár épületgépészetben, akár elektromos iparban.
| Márka | KNIPEX |
| Termék | Kapcsolószekrény kulcs |
| Cikkszám | 00 11 03 |
| EAN | 4003773041658 |
| Hossz | 76 mm |
| Súly | 88 g |
| Méretek | 76 × 85 × 15 mm |
| Kéttollú zár kapacitás | 3 – 5 mm |
| Négyszög profil | 5,0 / 6,0 / 7,0–8,0 mm |
| Háromélű profil | 7,0 / 8,0–9,0 mm |
| REACH kompatibilis | igen (nincs SVHC) |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |