Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 26 12 200 fél-kerek csőrű fogó – közismertebb nevén gólyacsőr fogó – megbízható és precíz szerszám szerelési, villanyszerelési és műszerészeti feladatokhoz. A hosszú, kúpos pofarész és a vágóél lehetővé teszi a huzalok megfogását, hajlítását és elvágását egyetlen eszközzel.
A 200 mm hosszúságú kialakítás és a 73 mm-es pofahossz lehetővé teszi a nehéz elérhetőségű helyeken végzett munkát is. A fogó fekete atramentált testtel, polírozott fejjel és ergonómikus markolattal rendelkezik, amely biztosítja a kényelmes és biztonságos használatot.
| Márka | KNIPEX |
| Termék | Fél-kerek csőrű gólyacsőr fogó vágóéllel |
| Cikkszám | 2612200 |
| Gyártói cikkszám | 26 12 200 |
| EAN | 4003773023142 |
| Kivitel | black atramentized, polírozott fej |
| Markolat | kényelmes fogantyúk |
| Súly | 201 g |
| Méret | 200 × 53 × 18 mm |
| Szabvány | DIN ISO 5745 |
| Vágási kapacitás | |
| Középkemény huzal | Ø 3,2 mm |
| Lágy huzal | Ø 2,2 mm |
| Pofa hossza | 73 mm |
| Csúcs szélessége | 3,0 mm |
| Pofa vastagsága (T1) | 9,5 mm |
| Tip vastagság (T2) | 2,5 mm |
| Fejszélesség (W3) | 18 mm |
| REACH kompatibilis | nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |