Leírás és Paraméterek
A KNIPEX Cobra® 87 01 300 vízpumpa-fogó egy professzionális eszköz, amely nagyobb méretű csövek és szerelvények megfogására készült. A 300 mm-es hossz és a kiemelkedő Ø 70 mm-es csőkapacitás lehetővé teszi, hogy ipari és nehéz szerelési feladatokra is használható legyen. A gyorsállító rendszer révén egy kézzel is precízen és biztonságosan állítható.
A fogó szürkére foszfátozott acéltesttel és polírozott fejjel rendelkezik, míg a csúszásmentes műanyag markolat kényelmes és biztos fogást biztosít. Strapabíró, DIN ISO 8976 szabványnak megfelelő kivitel.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | 87 01 300 |
| Cikkszám | 8701300 |
| Gyártói cikkszám | 87 01 300 |
| EAN | 4003773034087 |
| Hossz | 300 mm |
| Súly | 530 g |
| Méret | 300 × 52 × 15 mm |
| Pofafelület | Szürkére foszfátozott |
| Fej | Polírozott |
| Markolat | Csúszásmentes műanyag |
| Állítási fokozatok | 30 |
| Kulcsnyílás méret | max. 60 mm |
| Csőkapacitás | max. Ø 70 mm / 2 3/4" |
| Szabvány | DIN ISO 8976 |
| REACH kompatibilitás | Nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilitás | Nem alkalmazható |