Leírás és Paraméterek
A KNIPEX Cobra® 87 01 250 vízpumpa-fogó ideális választás ipari, szerelői és barkács felhasználásra egyaránt. A 250 mm-es hossz és a 50 mm-es csőkapacitás nagyobb munkadarabok megfogását is lehetővé teszi, míg a 46 mm-es kulcsnyílás révén széles körűen alkalmazható.
A gyorsbeállító mechanizmus segítségével a fogó egy kézzel is könnyedén a munkadarabra állítható. A szürkére foszfátozott felület és a polírozott fej tartós és korrózióálló, a csúszásmentes műanyag markolat kényelmes fogást biztosít.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | 87 01 250 |
| Cikkszám | 8701250 |
| Gyártói cikkszám | 87 01 250 |
| EAN | 4003773022022 |
| Hossz | 250 mm |
| Súly | 335 g |
| Méret | 250 × 44 × 14 mm |
| Pofafelület | Szürkére foszfátozott |
| Fej | Polírozott |
| Markolat | Csúszásmentes műanyag |
| Állítási fokozatok | 25 |
| Kulcsnyílás méret | max. 46 mm |
| Csőkapacitás | max. Ø 50 mm / 2" |
| Szabvány | DIN ISO 8976 |
| REACH kompatibilitás | Nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilitás | Nem alkalmazható |