Leírás és Paraméterek
A KNIPEX Cobra® 87 01 180 vízpumpa-fogó egy erős és kompakt kéziszerszám, amelyet a profi felhasználás igényeihez terveztek. A gyorsbeállító mechanizmus révén a pofák egy kézzel is gyorsan illeszthetők a munkadarabra. A 180 mm-es hossz mellett Ø 42 mm csőkapacitás és 36 mm kulcsnyílás áll rendelkezésre.
A szürkére foszfátozott test és a polírozott fej gondoskodik a tartósságról és korrózióállóságról, míg a csúszásmentes műanyag markolat kényelmes használatot biztosít. Kiváló választás szerelőknek, műhelyekbe, ipari környezetbe vagy barkácsolóknak.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | 87 01 180 |
| Cikkszám | 8701180 |
| Gyártói cikkszám | 87 01 180 |
| EAN | 4003773022015 |
| Hossz | 180 mm |
| Súly | 170 g |
| Méret | 180 × 42 × 14 mm |
| Pofafelület | Szürkére foszfátozott |
| Fej | Polírozott |
| Markolat | Csúszásmentes műanyag |
| Állítási fokozatok | 18 |
| Kulcsnyílás méret | max. 36 mm |
| Csőkapacitás | max. Ø 42 mm / 1 1/2" |
| Szabvány | DIN ISO 8976 |
| REACH kompatibilitás | Nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilitás | Nem alkalmazható |