Leírás és Paraméterek
A KNIPEX Cobra® QuickSet 87 21 250 egy nagy teljesítményű, 250 mm hosszúságú vízpumpa-fogó, amely 25 fokozatú állítási lehetőséggel, valamint gyorsbeállító mechanizmussal rendelkezik. Ideális akár 2 colos csövekhez, 46 mm-es anyákhoz, precíz illeszkedéssel.
A szürkére foszfátozott test és a polírozott fej kiváló tartósságot és hosszú élettartamot biztosít. A csúszásmentes műanyag markolat kényelmes fogást nyújt még nedves környezetben is. A DIN ISO 8976 szabványnak megfelelő szerszám megbízható és biztonságos választás víz-, gáz- és fűtésszerelők számára.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | 87 21 250 |
| Cikkszám | 8721250 |
| Gyártói cikkszám | 87 21 250 |
| EAN | 4003773072775 |
| Hossz | 250 mm |
| Súly | 335 g |
| Méret | 250 × 59 × 20 mm |
| Felület | Szürkére foszfátozott |
| Fej | Polírozott |
| Markolat | Csúszásmentes műanyag |
| Állítási fokozatok | 25 |
| Kulcsnyílás méret | max. 46 mm |
| Csőkapacitás | max. Ø 50 mm / 2” |
| Szabvány | DIN ISO 8976 |
| REACH kompatibilitás | Igen (nem tartalmaz SVHC-t) |
| RoHS kompatibilitás | Nem alkalmazható |
| Gyorsbeállítás | Igen |