Leírás és Paraméterek
A KNIPEX Cobra® 87 02 250 egy rendkívül megbízható és robusztus Hightech vízpumpa-fogó, amely gyors beállítást és erős fogást biztosít. A karcsú, többkomponensű markolat tökéletes ergonómiát nyújt, még hosszan tartó használat során is. Az önzáró pofák biztosítják, hogy a szerszám stabilan tartson akár sima felületen is, erőkifejtés nélkül.
✔️ Gyorsbeállítás a munkadarabra – egy gombnyomással
✔️ Kényelmes, karcsú többkomponensű markolat
✔️ Megbízható fogás, csúszásmentes használat
✔️ 25 pozíciós állítási lehetőség
✔️ Ideális csövekhez (Ø 50 mm / 2") és anyacsavarokhoz (46 mm)
| Márka | KNIPEX |
| Cikkszám | 87 02 250 |
| EAN | 4003773040316 |
| Súly | 366 g |
| Méretek | 250 x 50 x 18 mm |
| Anyagfelület | szürkére foszfátozott |
| Fej | polírozott |
| Markolat | karcsú, többkomponensű burkolattal |
| Állítási pozíciók száma | 25 |
| Csőkapacitás | Ø 50 mm / 2" |
| Kulcsnyílás kapacitása | 46 mm |
| Szabvány | DIN ISO 8976 |
| REACH | nem tartalmaz SVHC anyagokat |
| RoHS | nem alkalmazható |