Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 87 01 150 Cobra® Hightech vízpumpa-fogó ideális választás precíz szerelési munkákhoz szűk helyeken. A 150 mm-es hosszúság és a széles, Ø 36 mm-es csőkapacitás mellett 16 állítási pozíció teszi rendkívül sokoldalúvá.
A szürkére foszfátozott felület és a polírozott fej kiváló korrózióállóságot biztosít, míg a csúszásmentes műanyag markolat kényelmes fogást nyújt. Kompakt méretének köszönhetően ideális szerelési munkákhoz autószerelők, gépészek és barkácsolók számára egyaránt.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | 87 01 150 |
| Cikkszám | 8701150 |
| Gyártói cikkszám | 87 01 150 |
| EAN | 4003773060116 |
| Hossz | 150 mm |
| Súly | 145 g |
| Méret | 150 × 33 × 14 mm |
| Pofafelület | Szürkére foszfátozott |
| Fej | Polírozott |
| Markolat | Csúszásmentes műanyag |
| Állítási fokozatok | 16 |
| Kulcsnyílás méret | max. 32 mm |
| Csőkapacitás | max. Ø 36 mm / 1 3/8" |
| Szabvány | DIN ISO 8976 |
| REACH kompatibilitás | Nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilitás | Nem alkalmazható |