Leírás és Paraméterek
A KNIPEX CoBolt® 71 02 200 kompakt csapszegvágó egy erőteljes és precíz kéziszerszám, amely kifejezetten acél, zongorahúr és egyéb kemény anyagú huzalok vágására lett fejlesztve. A black atramentized vágófej korrózióálló és strapabíró, a karcsú, többkomponensű burkolatú nyél kényelmes és csúszásmentes használatot biztosít.
A szerszám kiemelkedő vágóerejét az optimalizált áttétel és a precízen élezett pofák biztosítják, amelyek képesek akár 6 mm átmérőjű lágy huzalt, 5,2 mm-es középkemény huzalt vagy 3,6 mm-es zongorahúrt is elvágni.
| Márka | KNIPEX |
| Típus | 71 02 200 |
| Cikkszám | 7102200 |
| Gyártói cikkszám | 71 02 200 |
| EAN | 4003773047056 |
| Hossz | 200 mm |
| Súly | 365 g |
| Méret | 200 × 62 × 21 mm |
| Pofakialakítás | black atramentized |
| Markolat | Karcsú, többkomponensű |
| Lágy huzal vágási kapacitás | Ø 6,0 mm |
| Középkemény huzal | Ø 5,2 mm |
| Kemény huzal | Ø 4,0 mm |
| Zongorahúr | Ø 3,6 mm |
| RoHS kompatibilitás | nem alkalmazható |