Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 70 01 160 oldalcsípőfogó egy megbízható szerszám, amelyet úgy terveztek, hogy pontos és tiszta vágást biztosítson lágy és közepesen kemény huzalok esetén. A fekete atramentizált felület korrózióvédelemmel látja el a fogót, a polírozott fej pedig tartós és esztétikus megjelenést biztosít.
A fogó markolata kényelmes, műanyaggal van bevonva, így biztonságos és csúszásmentes fogást nyújt akár hosszabb használat során is. Kis súlya (171 g) és kompakt kialakítása révén könnyedén kezelhető, még szűk helyeken is.
| Márka | KNIPEX |
| Cikkszám | 70 01 160 |
| EAN | 4003773013426 |
| Hossz | 160 mm |
| Súly | 171 g |
| Méretek | 160 x 50 x 13 mm |
| Anyag | fekete atramentizált, polírozott fej |
| Markolat | műanyag bevonat |
| Középkemény huzal vágási méret | Ø 3,0 mm |
| Lágy huzal vágási méret | Ø 2,0 mm |
| Szabvány | DIN ISO 5749 |
| REACH kompatibilis | igen (nincs SVHC) |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |