Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 78 03 125 precíziós oldalfogó ideális eszköz érzékeny, finommechanikai és elektronikai munkákhoz. A polírozott vágófej, a rendkívül éles pengék és a finoman működő rugós mechanizmus lehetővé teszik a pontos, sorjamentes vágást, még szűk helyeken is.
A 125 mm hosszúságú kialakítás révén a fogó kis súlyú (csupán 56 g), ugyanakkor tartós és könnyen kezelhető. A többkomponensű markolat kényelmes és biztos fogást nyújt hosszan tartó munkavégzés során is.
| Márka | KNIPEX |
| Cikkszám | 78 03 125 |
| EAN | 4003773035381 |
| Típus | precíziós oldalfogó |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Súly | 56 g |
| Fej | polírozott |
| Markolat | többkomponensű burkolat |
| Szabvány | DIN ISO 9654 |
| Vágási kapacitás | |
| Középkemény huzal | Ø 1,0 mm |
| Lágy huzal | Ø 1,0 mm |
| Pofa hossza | 9 mm |
| Pofa vastagsága (illesztés) | 7,5 mm |
| Fejszélesség | 13,5 mm |
| REACH kompatibilis | igen, nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |