Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 78 06 125 Electronic Super Knips® VDE oldalfogó tökéletes választás azok számára, akik finom, precíziós vágási munkákat végeznek elektromos környezetben. A VDE tanúsítványnak köszönhetően akár 1000 V-ig biztonságosan használható. A kiváló minőségű, polírozott fej és a rendkívül éles vágóélek pontos és tiszta vágást biztosítanak.
Könnyű kialakítása és többkomponensű, csúszásmentes markolata kényelmes munkavégzést nyújt még hosszabb használat esetén is. Elektronikai szerelők, villanyszerelők és finommechanikai technikusok számára ideális választás.
| Márka | KNIPEX |
| Cikkszám | 78 06 125 |
| EAN | 4003773084099 |
| Típus | Szigetelt elektronikai oldalfogó |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Súly | 60 g |
| Pofa hossza | 9 mm |
| Fejszélesség | 13,5 mm |
| Pofa vastagsága | 7,5 mm |
| Vágási kapacitás | |
| Középkemény huzal | Ø 1,0 mm |
| Lágy huzal | Ø 1,0 mm |
| Szigetelés | VDE-tanúsítvány 1000 V-ig |
| Szabvány | DIN ISO 9654, DIN EN 60900, IEC 60900 |
| REACH | nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS | nem alkalmazható |