Leírás és Paraméterek
Az állítócsavar 6x145 mm Tx25 hosszú menetes kialakításának és torx fejének köszönhetően kiválóan alkalmazható olyan feladatoknál, ahol precíz beállításra, nagy teherbírásra és csúszásmentes erőátvitelre van szükség, így ideális választás fa-, fém- és különböző szerkezeti elemek pontos rögzítéséhez.
| Bit behajtó típusa | Torx |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz | 145 mm |
| Felület | Horganyzott |
| – Típus | állítócsavar |
| – Méret | 6x145 mm |
| – Fej típus | Tx25 (Torx) |
| – Kialakítás | menetes |
| – Felhasználás | szerkezeti elemek állításához és rögzítéséhez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Önfúrós hatlapfejű csavar 6,3x100 mm DIN7504/K
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
D-fejű belsőkulcsnyílású biztonsági csavar Tx30 M6x16 mm A2
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
Blau dübel 10x70 mm
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű belsőkulcsnyílású csavar M10x35 mm DIN7991 10.9 natúr
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
D-fejű belsőkulcsnyílású csavar M8x14 mm DIN7380-1 10.9 horganyzott
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
Alacsonyfejű belsőkulcsnyílású csavar M4x35 mm DIN7984 8.8 horganyzott
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
Hatlapfejű tövigmenetes csavar M5x60 mm DIN933 A2
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)