Leírás és Paraméterek
A KNIPEX Kombinált fogó 180 mm – 03 01 180 egy sokoldalú, megbízható kéziszerszám, amely nélkülözhetetlen eszköz minden szerszámosládában. A fekete atramentált kivitelű pofák és polírozott fej tartós védelmet biztosítanak a korrózió ellen.
Középkemény és lágy huzalok vágására is alkalmas, emellett a markolat ergonómikus kialakítása révén kényelmes és biztonságos fogást biztosít. A kiváló vágási teljesítmény és a masszív szerkezet garantálja a hosszú távú használhatóságot.
| Márka | KNIPEX |
| Termék | Kombinált fogó |
| Cikkszám | 03 01 180 |
| EAN | 4003773013242 |
| Méret | 180 mm |
| Súly | 216 g |
| Méretek | 180 × 47 × 11 mm |
| Pliers | fekete atramentált |
| Head | polírozott |
| Markolat | műanyag bevonat |
| Vágási kapacitás | |
| Középkemény huzal | Ø 3,4 mm |
| Lágy huzal | Ø 2,2 mm |
| Többvezetékes CU-kábel | Ø 12 mm / 16 mm² |
| Szabvány | DIN ISO 5746 |
| REACH kompatibilis | nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |