Leírás és Paraméterek
Ez a horganyzott műfüves drótfonat kiválóan alkalmas esztétikus és tartós kerítések kialakításához. A 150 cm-es magasság és a 42x42 mm-es osztás sűrűbb hálószerkezetet biztosít, amely ideális védelmi és díszítő célokra. A 1,6 mm vastag horganyzott acél huzal korrózióálló bevonattal rendelkezik, így hosszú élettartamot és minimális karbantartási igényt biztosít. A műfüves bevonat modern és természetes megjelenést kölcsönöz, amely tökéletes választás lakossági és kereskedelmi alkalmazásokhoz. A 10 méteres tekercses kivitel könnyen kezelhető és telepíthető, így gyors és hatékony kerítésmegoldást kínál. Válassza a minőséget és az esztétikus megoldást!
| Anyagvastagság | 1,6 mm |
| Hossz | 10 m |
| Magasság | 150 cm |
| Osztás | 42x42 mm |
| Típus | Műfüves |
| Magasság | 150 cm |
| Osztásméret | 42x42 mm |
| Huzalvastagság | 1,6 mm |
| Hosszúság | 10 m |
| Anyag | Horganyzott acél, műfüves bevonattal |
| Felületkezelés | Korrózióálló horganyzott bevonat |
| Alkalmazás | Dekoratív, ipari és lakossági kerítés |