Leírás és Paraméterek
A horganyzott drótfonat kiemelkedő választás magas kerítésekhez, ahol fontos a biztonság és a tartósság. A 200 cm-es magasság, a 65x65 mm-es osztás, valamint a 2,0 mm-es huzalvastagság optimális stabilitást és hosszú távú védelmet biztosít. A horganyzott acél korrózióálló tulajdonsága révén ez a kerítés ellenáll az időjárás viszontagságainak. Saját gyártású termékünk garantálja a megbízható minőséget és a kedvező árakat. Ideális mezőgazdasági, ipari és lakossági felhasználásra. Válassza a minőséget és a megbízhatóságot!
| Anyagvastagság | 2 mm |
| Hossz | 25 m |
| Magasság | 200 cm |
| Osztás | 65x65 mm |
| Szín | Horganyzott |
| Magasság | 200 cm |
| Osztásméret | 65x65 mm |
| Huzalvastagság | 2,0 mm |
| Hosszúság | 25 m |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Felületkezelés | Korrózióálló horganyzott bevonat |
| Alkalmazás | Mezőgazdasági, ipari, lakossági kerítés |