Leírás és Paraméterek
A horganyzott drótfonat ideális választás tartós és esztétikus kerítések építéséhez. A 150 cm-es magasság és a 65x65 mm-es osztás lehetővé teszi a stabil és biztonságos elválasztást, míg az 1,8 mm átmérőjű horganyzott acél huzal kiemelkedő tartósságot és korrózióvédelmet nyújt. Saját gyártású termékünk megbízható minőséget és kedvező ár-érték arányt biztosít. Egyszerűen telepíthető, és tökéletes választás mezőgazdasági, ipari és lakossági felhasználásra. Válassza a minőséget és a megbízhatóságot!
| Anyagvastagság | 1,8 mm |
| Hossz | 10 m |
| Magasság | 150 cm |
| Osztás | 65x65 mm |
| Szín | Horganyzott |
| Magasság | 150 cm |
| Osztásméret | 65x65 mm |
| Huzalvastagság | 1,8 mm |
| Hosszúság | 10 m |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Felületkezelés | Korrózióálló horganyzott bevonat |
| Alkalmazás | Mezőgazdasági, ipari, lakossági kerítés |