Leírás és Paraméterek
A csomózott lánc 2,0 mm vastagságban, DIN 5686 szabvány szerint készült, amely garantálja a tartósságot és a megbízható minőséget. A csomózott kialakítás növeli a lánc rugalmasságát és ellenállását a csavarodással szemben, miközben a horganyzott acél korrózióállóságot biztosít. Alkalmas könnyebb tárgyak, virágtartók, lámpák, dekorációk vagy kerítéselemek függesztésére és rögzítésére. A 30 méteres tekercs gazdaságos megoldás mind ipari, mind háztartási felhasználásra.
| – Típus | csomózott lánc |
| – Anyag | acél (horganyzott) |
| – Láncszem átmérő | 2,0 mm |
| – Szabvány | DIN 5686 |
| – Teherbírás | 40 kg |
| – Hossz | 30 m |
| – Kivitel | csomózott |
| – Felhasználás | rögzítés, függesztés, dekoráció, barkács |