Leírás és Paraméterek
Ez a csomózott lánc 1,8 mm vastagságban, DIN 5686 szabvány szerint készült, ami garantálja a minőségi acél alapanyagot és a precíz gyártást. A láncszemek csomózott kialakítása növeli a rugalmasságot és a tartósságot, miközben megakadályozza a lánc elcsavarodását vagy összegabalyodását. Ideális választás kisebb függesztési, rögzítési vagy dekorációs feladatokhoz, valamint kertészeti és barkács alkalmazásokhoz. A 30 méteres tekercs gazdaságos és praktikus megoldást nyújt mind hobbi-, mind ipari felhasználásra.
| – Típus | csomózott lánc |
| – Anyag | acél (horganyzott) |
| – Láncszem átmérő | 1,8 mm |
| – Szabvány | DIN 5686 |
| – Teherbírás | 30 kg |
| – Hossz | 30 m |
| – Kivitel | csomózott |
| – Felhasználás | rögzítés, függesztés, dekoráció |