Leírás és Paraméterek
A Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár ideális választás kemény beton, vasbeton és falazat fúrásához. A 6 mm-es átmérő és 50 mm-es hasznos hossz kifejezetten alkalmas tiplik és kisebb rögzítőelemek beépítéséhez. A négyélű élgeometria pontos és tiszta furatokat biztosít, miközben jelentősen csökkenti a szerszám kopását. Az SDS plus befogás stabil illeszkedést nyújt, így a munka gyorsabb, biztonságosabb és hatékonyabb.
| Márka | Bosch |
| Típus | Pro SDS plus betonfúrószár |
| Átmérő | 6 mm |
| Teljes hossz | 110 mm |
| Hasznos hossz | 50 mm |
| Kialakítás | négyélű |
| Anyag | edzett acél |
| Befogás | SDS plus |