Leírás és Paraméterek
A Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár kiváló választás kemény beton, vasbeton és falazat fúrására. A 6,5 mm átmérő és 150 mm hasznos hossz ideális tiplikhez, csavarokhoz és mélyebb rögzítési feladatokhoz. A speciális négyélű kialakítás gyorsabb előrehaladást és pontosabb furatot biztosít, miközben csökkenti a szerszám kopását. Az SDS plus befogás erős és stabil illeszkedést nyújt, így a munka biztonságos és hatékony.
| Márka | Bosch |
| Típus | Pro SDS plus betonfúrószár |
| Átmérő | 6,5 mm |
| Teljes hossz | 210 mm |
| Hasznos hossz | 150 mm |
| Kialakítás | négyélű |
| Anyag | edzett acél |
| Befogás | SDS plus |