Leírás és Paraméterek
A Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár kimagasló teljesítményt nyújt beton, vasbeton és falazat fúrásakor. A 5 mm átmérő és 100 mm hasznos hossz ideális megoldás tiplik és rögzítőelemek beépítéséhez. A négyélű élkialakítás révén a fúrás gyorsabb, pontosabb, és a szár élettartama is hosszabb. Az SDS plus rendszer stabil rögzítést biztosít a gépben, így a munkavégzés biztonságosabb és hatékonyabb.
| Márka | Bosch |
| Típus | Pro SDS plus betonfúrószár |
| Átmérő | 5 mm |
| Teljes hossz | 160 mm |
| Hasznos hossz | 100 mm |
| Kialakítás | négyélű |
| Anyag | edzett acél |
| Befogás | SDS plus |