Leírás és Paraméterek
A Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár ideális választás kemény beton, vasbeton és falazat fúrásához. Kiváló minőségű, edzett acélból készült, speciális négyélű kialakítása gyorsabb fúrást és hosszabb élettartamot biztosít. Az SDS plus befogórendszer stabil illeszkedést garantál, így a munkavégzés biztonságosabb és hatékonyabb. A 5,5 mm átmérő, 210 mm teljes hossz és 150 mm hasznos hossz tökéletesen megfelel precíz rögzítésekhez és tiplikhez.
| Márka | Bosch |
| Típus | Pro SDS plus betonfúrószár |
| Átmérő | 5,5 mm |
| Teljes hossz | 210 mm |
| Hasznos hossz | 150 mm |
| Kialakítás | négyélű |
| Anyag | edzett acél |
| Befogás | SDS plus |