Leírás és Paraméterek
A Bosch Expert SDS plus hétélű betonfúrószár 8×160 mm, 100 mm hasznos hosszal kiválóan alkalmas beton, vasbeton és kemény kőzet fúrására. A hétélű fejkialakítás gyors előrehaladást biztosít, miközben csökkenti a rezgést és pontos furatot eredményez. Kiváló minőségű anyagból készült, így hosszú élettartamot nyújt még intenzív igénybevétel mellett is.
| Márka | Bosch |
| Termékcsalád | Expert |
| Típus | SDS plus betonfúrószár |
| Átmérő | 8 mm |
| Teljes hossz | 160 mm |
| Hasznos hossz | 100 mm |
| Él kialakítás | hétélű fej |
| Felhasználás | beton, vasbeton, kőzet fúrása |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 7x210 mm, hasznos hossz: 150 mm
2.319 Ft
(1.826 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 6x260 mm, hasznos hossz: 200 mm
2.339 Ft
(1.842 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 6,5x210 mm, hasznos hossz: 150 mm
2.269 Ft
(1.787 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 8x260 mm, hasznos hossz: 200 mm
2.249 Ft
(1.771 Ft + ÁFA)
Bosch HSS-G DIN338 fémfúró 11,0 mm
2.369 Ft
(1.865 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 5,5x210 mm, hasznos hossz: 150 mm
2.179 Ft
(1.716 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 12x160 mm, hasznos hossz: 100 mm
2.139 Ft
(1.684 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 12x210 mm, hasznos hossz: 150 mm
2.479 Ft
(1.952 Ft + ÁFA)