Leírás és Paraméterek
A Bosch Expert SDS plus hétélű betonfúrószár 6×160 mm, 100 mm hasznos hosszal ideális választás beton, vasbeton és kemény kőzet fúrására. A hétélű fejkialakítás gyors előrehaladást, pontos furatot és kevesebb rezgést biztosít. A kiváló minőségű anyag hosszú élettartamot garantál még intenzív igénybevétel mellett is.
| Márka | Bosch |
| Termékcsalád | Expert |
| Típus | SDS plus betonfúrószár |
| Átmérő | 6 mm |
| Teljes hossz | 160 mm |
| Hasznos hossz | 100 mm |
| Él kialakítás | hétélű fej |
| Felhasználás | beton, vasbeton, kőzet fúrása |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Bosch HSS-G központosító fúrószár 81 mm
1.959 Ft
(1.543 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 6x210 mm, hasznos hossz: 150 mm
1.979 Ft
(1.558 Ft + ÁFA)
Bosch HEX befogású központosító fúrószár 102 mm
2.009 Ft
(1.582 Ft + ÁFA)
Bosch Expert univerzális fúrószár HEX befogással 8x50 mm
2.019 Ft
(1.590 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 10x160 mm, hasznos hossz: 100 mm
1.819 Ft
(1.432 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 8x210 mm, hasznos hossz: 150 mm
1.789 Ft
(1.409 Ft + ÁFA)
Bosch szablyafűrészlap szeges fához, S 1122 HF 225 mm
1.779 Ft
(1.401 Ft + ÁFA)
Bosch HSS-G DIN338 fémfúró 10,5 mm
2.099 Ft
(1.653 Ft + ÁFA)