Leírás és Paraméterek
A Bosch Expert SDS plus hétélű betonfúrószár 10×210 mm méretben, 150 mm hasznos hosszal kiváló választás beton, vasbeton és kőzet fúrásához. A hétélű kialakítás gyors és precíz munkavégzést biztosít, miközben csökkenti a rezgést és a fúrás közbeni elakadást. Kiváló minőségű anyagból készült, így hosszú élettartamot és nagy terhelhetőséget nyújt.
| Márka | Bosch |
| Termékcsalád | Expert |
| Típus | SDS plus betonfúrószár |
| Átmérő | 10 mm |
| Teljes hossz | 210 mm |
| Hasznos hossz | 150 mm |
| Él kialakítás | hétélű fej |
| Felhasználás | beton, vasbeton, kőzet fúrása |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Bosch 11 részes bit készlet 300 mm flexibilis műanyag toldószárral
3.149 Ft
(2.480 Ft + ÁFA)
Bosch Expert SDS plus hétélű betonfúrószár 6x210 mm, hasznos hossz: 150 mm
3.149 Ft
(2.480 Ft + ÁFA)
Bosch HSS-G DIN338 fémfúró 12,5 mm
3.159 Ft
(2.487 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 14x160 mm, hasznos hossz: 100 mm
3.109 Ft
(2.448 Ft + ÁFA)
Bosch T234X szúrófűrészlap faanyagok tiszta és egyenes vágásához, 3 darabos kiszerelésben.
3.109 Ft
(2.448 Ft + ÁFA)
Bosch Pro multimaterial kobaltos körkivágó 14 mm
3.099 Ft
(2.440 Ft + ÁFA)
Bosch Pro multimaterial kobaltos körkivágó 16 mm
3.099 Ft
(2.440 Ft + ÁFA)
Bosch Pro SDS plus négyélű betonfúrószár 12x260 mm, hasznos hossz: 200 mm
3.099 Ft
(2.440 Ft + ÁFA)