Leírás és Paraméterek
A DIN571 szabvány szerint gyártott 12x220 mm-es állványcsavar rendkívül erős és megbízható rögzítést biztosít fa és fém szerkezetekhez. Horganyzott acélból készült, így tartós védelmet nyújt a korrózió ellen, még kültéri környezetben is. Hatlapfejes kialakítása megkönnyíti a meghúzást kézi vagy gépi szerszámmal. A 220 mm-es hosszúság ideális vastag faelemek, tartógerendák, konzolok és kerítésoszlopok stabil, mély rögzítéséhez. Kiváló választás építkezésekhez, faépítményekhez és erős szerkezeti kapcsolatokhoz.
| Átmérő | 12 mm |
| Hossz | 220 mm |
| Felület | Horganyzott |
| Menet típusa | Részmenetes |
| Szabvány | DIN 571 |
| – Típus | állványcsavar |
| – Méret | 12×220 mm |
| – Szabvány | DIN571 |
| – Fej típusa | hatlapfej |
| – Anyag | acél |
| – Felület | horganyzott |
| – Alkalmazás | fa és fém szerkezetekhez, kültéri és beltéri rögzítésekhez |