Leírás és Paraméterek
Az állványcsavar 12x160 mm méretben masszív, megbízható rögzítést biztosít különböző fa- és fémalkalmazásokhoz. A DIN571 szabvány garantálja a pontos méretet és a kiváló minőséget. Hatlapfejének köszönhetően egyszerűen meghúzható villás- vagy dugókulccsal. Horganyzott felülete védelmet nyújt a korrózió ellen, így beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas. Gyakran alkalmazzák kerítésszerkezetek, faoszlopok és nehéz tartóelemek biztonságos rögzítéséhez.
| Átmérő | 12 mm |
| Hossz | 160 mm |
| Felület | Horganyzott |
| Menet típusa | Részmenetes |
| Szabvány | DIN 571 |
| – Típus | állványcsavar |
| – Méret | 12×160 mm |
| – Szabvány | DIN571 |
| – Fej típusa | hatlapfej |
| – Anyag | acél |
| – Felület | horganyzott |
| – Felhasználás | fa és fém szerkezetek rögzítéséhez |