Leírás és Paraméterek
Az állítócsavar 6x90 mm Tx25 nagy teherbírású torx fejes csavar, amely stabil erőátvitelt és csúszásmentes meghúzást garantál, miközben hosszú menetes kialakítása tartós és megbízható kötést biztosít különféle szerkezeti, építőipari vagy gépészeti alkalmazásokban.
| Bit behajtó típusa | Torx |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz | 90 mm |
| Felület | Horganyzott |
| – Típus | állítócsavar |
| – Méret | 6x90 mm |
| – Fej típus | Tx25 (Torx) |
| – Kialakítás | menetes |
| – Felhasználás | szerkezeti elemek állításához és rögzítéséhez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
D-fejű kereszthornyos lemezcsavar 4,8x22 mm DIN7981/C A2
22 Ft
(18 Ft + ÁFA)
Szemescsavar famenetes 3,5x50 mm
22 Ft
(18 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M6x55 mm DIN912 8.8 horganyzott
22 Ft
(18 Ft + ÁFA)
Hatlapfejű tövigmenetes csavar M6x18 mm DIN933 A2
22 Ft
(18 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű belsőkulcsnyílású csavar M6x30 mm DIN7991 10.9 natúr
22 Ft
(18 Ft + ÁFA)