Leírás és Paraméterek
Az állítócsavar 6x80 mm Tx25 nagy teherbírású, torx fejes kialakítású csavar, amely ideális fa-, fém- és más szerkezeti anyagokhoz, mivel biztonságos erőátvitelt, csúszásmentes meghúzást és hosszú távon is stabil rögzítést garantál építőipari, gépészeti és általános szerelési alkalmazások során.
| Bit behajtó típusa | Torx |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz | 80 mm |
| Felület | Horganyzott |
| – Típus | állítócsavar |
| – Méret | 6x80 mm |
| – Fej típus | Tx25 (Torx) |
| – Kialakítás | menetes |
| – Felhasználás | szerkezeti elemek állításához és rögzítéséhez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
D-fejű kereszthornyos csavar M6x20 mm DIN7985 A2
27 Ft
(21 Ft + ÁFA)
D-fejű belsőkulcsnyílású csavar M5x50 mm DIN7380-1 10.9 horganyzott
27 Ft
(21 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M5x45 mm DIN912 8.8 horganyzott
27 Ft
(21 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M6x90 mm DIN912 12.9 natúr
27 Ft
(21 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M4x50 mm DIN912 12.9 natúr
27 Ft
(21 Ft + ÁFA)
Önfúrós hatlapfejű csavar 6,3x63 mm DIN7504/K
27 Ft
(21 Ft + ÁFA)
Állványcsavar 8x100 mm DIN571
27 Ft
(21 Ft + ÁFA)
Fischer dübel SX 5x25 mm
27 Ft
(21 Ft + ÁFA)