Leírás és Paraméterek
Az állítócsavar 6x70 mm Tx25 nagy teherbírású, torx fejkialakítású rögzítőelem, amely kiválóan alkalmazható fa-, fém- és egyéb szerkezeti anyagokban, mivel stabil, csúszásmentes meghúzást, tartós kötést és precíz beállítást biztosít építőipari, gépészeti és általános szerelési feladatok során.
| Bit behajtó típusa | Torx |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz | 70 mm |
| Felület | Horganyzott |
| – Típus | állítócsavar |
| – Méret | 6x70 mm |
| – Fej típus | Tx25 (Torx) |
| – Kialakítás | menetes |
| – Felhasználás | szerkezeti elemek állításához és rögzítéséhez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Süllyesztettfejű forgácslapcsavar 6x70 mm PZ3 - sárgára passzivált
21 Ft
(17 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű metrikus csavar M6x70 mm DIN965 4.8 horganyzott
21 Ft
(17 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M3x40 mm DIN912 12.9 natúr
21 Ft
(17 Ft + ÁFA)
Alacsonyfejű belsőkulcsnyílású csavar M4x30 mm DIN6912 8.8 natúr
21 Ft
(17 Ft + ÁFA)
Alacsonyfejű belsőkulcsnyílású csavar M8x10 mm DIN7984 8.8 horganyzott
21 Ft
(17 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű belsőkulcsnyílású csavar M5x14 mm DIN7991 10.9 natúr
21 Ft
(17 Ft + ÁFA)
Önfúrós hatlapfejű csavar 4,8x75 mm DIN7504/K
21 Ft
(17 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű belsőkulcsnyílású csavar M5x40 mm DIN7991 10.9 natúr
21 Ft
(17 Ft + ÁFA)