Leírás és Paraméterek
Az állítócsavar 6x60 mm Tx25 kiváló minőségű, nagy teherbírású rögzítőelem, amely torx fejkialakításának köszönhetően csúszásmentes erőátvitelt, menetes szára révén pedig tartós, erős és precíz kötést biztosít fa-, fém- és egyéb szerkezeti anyagokban, így sokrétű felhasználást tesz lehetővé szerkezeti, építőipari és gépészeti munkáknál.
| Bit behajtó típusa | Torx |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz | 60 mm |
| Felület | Horganyzott |
| – Típus | állítócsavar |
| – Méret | 6x60 mm |
| – Fej típus | Tx25 (Torx) |
| – Kialakítás | menetes |
| – Felhasználás | szerkezeti elemek állításához és rögzítéséhez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Önfúrós hatlapfejű csavar 6,3x45 mm DIN7504/K
20 Ft
(16 Ft + ÁFA)
D-fejű kereszthornyos csavar M8x20 mm DIN7985 4.8 horganyzott
20 Ft
(16 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű forgácslapcsavar 4,5x30 mm PZ2 - A2
20 Ft
(16 Ft + ÁFA)
D-fejű kereszthornyos csavar M5x80 mm DIN7985 4.8 horganyzott
20 Ft
(16 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M5x35 mm DIN912 8.8 natúr
20 Ft
(16 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M3x6 mm DIN912 12.9 natúr
20 Ft
(16 Ft + ÁFA)
Alacsonyfejű belsőkulcsnyílású csavar M6x30 mm DIN6912 8.8 natúr
20 Ft
(16 Ft + ÁFA)
Peremes fekete lemezcsavar 4,8x13 mm
20 Ft
(16 Ft + ÁFA)