Leírás és Paraméterek
Az állítócsavar 6x160 mm Tx25 kiváló választás olyan alkalmazásokhoz, ahol nagy hosszúságú csavarra van szükség a pontos beállításhoz vagy a mélyebb szerkezeti rögzítéshez, mivel torx feje erős és csúszásmentes nyomatékátvitelt, hosszú menete pedig tartós és biztonságos kötést biztosít fa-, fém- és egyéb anyagokban.
| Bit behajtó típusa | Torx |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz | 160 mm |
| Felület | Horganyzott |
| – Típus | állítócsavar |
| – Méret | 6x160 mm |
| – Fej típus | Tx25 (Torx) |
| – Kialakítás | menetes |
| – Felhasználás | szerkezeti elemek állításához és rögzítéséhez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M12x25 mm DIN912 8.8 horganyzott
50 Ft
(39 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M5x80 mm DIN912 A2
50 Ft
(39 Ft + ÁFA)
Hatlapfejű tövigmenetes csavar M10x55 mm DIN933 8.8 horganyzott
50 Ft
(39 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M8x16 mm DIN912 A2
50 Ft
(39 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M8x40 mm DIN912 8.8 natúr
50 Ft
(39 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű lemezcsavar 5,5x38 mm DIN7982/C A2
50 Ft
(39 Ft + ÁFA)
Állványcsavar 8x110 mm DIN571
50 Ft
(39 Ft + ÁFA)
Hatlapfejű tövigmenetes csavar M3x40 mm DIN933 A2
50 Ft
(39 Ft + ÁFA)