Leírás és Paraméterek
Az állítócsavar 6x145 mm Tx25 hosszú menetes kialakításának és torx fejének köszönhetően kiválóan alkalmazható olyan feladatoknál, ahol precíz beállításra, nagy teherbírásra és csúszásmentes erőátvitelre van szükség, így ideális választás fa-, fém- és különböző szerkezeti elemek pontos rögzítéséhez.
| Bit behajtó típusa | Torx |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz | 145 mm |
| Felület | Horganyzott |
| – Típus | állítócsavar |
| – Méret | 6x145 mm |
| – Fej típus | Tx25 (Torx) |
| – Kialakítás | menetes |
| – Felhasználás | szerkezeti elemek állításához és rögzítéséhez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M5x40 mm DIN912 A2
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
Hatlapfejű tövigmenetes csavar M8x70 mm DIN933 8.8 horganyzott
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű belsőkulcsnyílású csavar M5x60 mm DIN7991 A2
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
Hatlapfejű tövigmenetes csavar M8x30 mm DIN933 A2
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
Önfúrós hatlapfejű csavar 6,3x100 mm DIN7504/K
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
D-fejű belsőkulcsnyílású biztonsági csavar Tx30 M6x16 mm A2
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű belsőkulcsnyílású csavar M10x35 mm DIN7991 10.9 natúr
45 Ft
(35 Ft + ÁFA)