Leírás és Paraméterek
Az állítócsavar 6x120 mm Tx25 kiváló minőségű, nagy teherbírású csavar, amely hosszú menetével és torx fejkialakításával stabil, biztonságos és pontos rögzítést tesz lehetővé fa-, fém- és egyéb szerkezeti elemek finombeállításához, hozzájárulva a tartós és precíz kötés kialakításához.
| Bit behajtó típusa | Torx |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz | 120 mm |
| Felület | Horganyzott |
| – Típus | állítócsavar |
| – Méret | 6x120 mm |
| – Fej típus | Tx25 (Torx) |
| – Kialakítás | menetes |
| – Felhasználás | szerkezeti elemek állításához és rögzítéséhez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M2x20 mm DIN912 12.9 natúr
39 Ft
(31 Ft + ÁFA)
Önfúrós süllyesztettfejű lemezcsavar 6,3x100 mm DIN7504/O
39 Ft
(31 Ft + ÁFA)
Platócsavar 6,3x80 mm DIN7504/P
39 Ft
(31 Ft + ÁFA)
Süllyesztettfejű belsőkulcsnyílású csavar M5x50 mm DIN7991 A2
39 Ft
(31 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M6x45 mm DIN912 A2
39 Ft
(31 Ft + ÁFA)
Fa-fém menetes csavar 6x120 mm (mosdórögzítő, tőcsavar)
39 Ft
(31 Ft + ÁFA)
Spirál dübel gipszkartonhoz 13x22 mm
39 Ft
(31 Ft + ÁFA)