Leírás és Paraméterek
Az állítócsavar 6x100 mm Tx25 kiváló teherbírású és precíz rögzítést kínáló csavar, amely stabil és megbízható megoldást nyújt fa-, fém- és egyéb szerkezeti elemek finombeállításához, miközben a torx fejkialakítás biztosítja a nagyobb erőátvitelt és a csúszásmentes meghúzást.
| Bit behajtó típusa | Torx |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Felület | Horganyzott |
| – Típus | állítócsavar |
| – Méret | 6x100 mm |
| – Fej típus | Tx25 (Torx) |
| – Kialakítás | menetes |
| – Felhasználás | szerkezeti elemek állításához és rögzítéséhez |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Műanyag dübel 12x80 mm
34 Ft
(27 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M10x25 mm DIN912 8.8 horganyzott
34 Ft
(27 Ft + ÁFA)
Hatlapfejű tövigmenetes csavar M5x55 mm DIN933 8.8 horganyzott
34 Ft
(27 Ft + ÁFA)
Szendvicspanel csavar EPDM alátéttel 6,3/5,5x80 mm
34 Ft
(27 Ft + ÁFA)
D-fejű kereszthornyos lemezcsavar 4,8x32 mm DIN7981/C A2
34 Ft
(27 Ft + ÁFA)
Kapupánt csavar 8x55 mm DIN603
34 Ft
(27 Ft + ÁFA)
Hengeresfejű belsőkulcsnyílású csavar M3x50 mm DIN912 12.9 natúr
34 Ft
(27 Ft + ÁFA)